Makita LH1201FL 230 V Afkort-/tafelzaag 305 mm

In doos
Makita Dealer Garantie, Klik hier.
Op voorraad
Advies prijs € 821,59 € 522,83 € 632,62
Herinner wanneer prijs daalt
Deze tafelzaag is alleen geschikt om hout volledig door te zagen. Het is wettelijk niet toegestaan de beschermkap en spouwmes te verwijderen en daardoor niet mogelijk groeven of sponningen in hout te zagen.Deze zaag wordt standaard geleverd met een zaagblad om te kunnen afkorten. Wanneer je de zaag als tafelzaag wil gebruiken dien je het juiste tafelzaagblad te monteren.
Licht in gewicht fijn om mee te nemen naar locatie, veelzijdige afkort-/zaagtafel met een groot zaagbereik.
Lichtgewicht, compacte tafel-, afkort- en verstekzaagmachine in één. Snel wisselen van afkortzaag naar tafelzaag. Let op! Gebruik het juiste zaagblad. Voorzien van ingebouwde verlichting en laserlijn voor optimale precisie. Mooi zaagwerk dankzij hoog toerental. Voorzien van een handzame knop voor het soepel en nauwkeurig in hoogte verstellen van het tafelblad. Blijvend nauwkeurig door volledige nastelbaarheid. Nulspanningsbeveiliging beschermt gebruiker tegen ongewild starten. Machine wordt geleverd met tafelverbreders.

Veelzijdig en nauwkeurig.

De zaagmachine is uitgerust met een 305 mm zaagblad. Gebruikers kunnen in tafelstand tot 52 mm dik zagen. In afkortstand tot 95 mm hoog en 155 mm breed. En in verstekstand tot 64 mm hoog. De compacte zaagmachine is tevens een veilige machine. De ingebouwde nulspanningsbeveiliging beschermt de gebruiker tegen ongewild starten.

De LH1201FL is een praktische machine door aan de ene kant het grote zaagbereik en aan de andere kant zijn veelzijdigheid. U kunt ermee afkorten en schulpen, zowel platen als balken. En met het juiste zaagblad kan er ook met aluminium gewerkt worden. Verder licht in gewicht dus fijn om mee te nemen naar locatie.

Uitvoering: In doos

Afmeting: 610x535x692

Geluidsdrukniveau LpA: 93

Geluidsvermogenniveau LWA: 106

Gewicht EPTA: 20,7

Onzekerheid K LpA: 3

Onzekerheid K LwA: 3

Opgenomen vermogen: 1650

Toerental onbelast: 3800

Elektrische rem: Ja

Heropstartbeveiliging: Ja

Asblokkering: Ja

Vibratie K hout zagen: 1,5

Vibratie ah hout zagen: 2,5

Prijsgevoeligheid: C

Basis model: LH1201FL

Lichtgewicht, compacte tafel-, afkort- en verstekzaagmachine in één. Snel wisselen van afkortzaag naar tafelzaag. Let op! Gebruik het juiste zaagblad. Voorzien van ingebouwde verlichting en laserlijn voor optimale precisie. Mooi zaagwerk dankzij hoog toerental. Voorzien van een handzame knop voor het soepel en nauwkeurig in hoogte verstellen van het tafelblad. Blijvend nauwkeurig door volledige nastelbaarheid. Nulspanningsbeveiliging beschermt gebruiker tegen ongewild starten. Machine wordt geleverd met tafelverbreders.

Extra informatie
EAN barcode0088381808224
Meegeleverde accessoiresJM23100197, JM23100500, JM23100501, JM23100502, JM23300006, JM23300008, JM23300217, JM27000086, JM27000328
SoftstartJa
Ingebouwde verlichtingJa
Kabellengte4,0
Max. zaagcap. 0° tafelstand52 mm
Max. zaagcap. 0° afkortstand95 x 155 mm
Max. zaagcap. 45° afkortstand64 x 155 mm
Diameter zaagblad300 - 305 mm

Onderdelen kunnen niet worden geretourneerd. Onderdelen worden meestal binnen 2 dagen verzonden.

Download onderdelentekening PDF

Download handleiding PDF

Page 1 Page 2
Onderdeel nummerArt.nr.NaamPrijs, excl. BTWPrijs, incl. BTWIn winkelwagen
 
001JM23300009Bout M8X16Mm Lh1200Fl€ 0,56
€ 0,56 € 0,68
 
002JM23300010Veerring 8Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
003JM23300011Sluitring 8Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
004JM23300012Spouwmes Lh1200Fl€ 25,36
€ 25,36 € 30,69
 
005JM23300013Met.Schroef M6X16Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
006JM23300300Zaagbeschermkap Lh1200F€ 25,36
€ 25,36 € 30,69
 
007JM23300015Borgmoer M6 Lh1200Fl€ 0,56
€ 0,56 € 0,68
 
008JM27080060Waarschuwingslabel Lh1201Fl€ 2,87
€ 2,87 € 3,47
 
009JM23300244Zaagkap Lh1201Fl€ 83,65
€ 83,65 € 101,22
 
010JM23300239Drukplaat Lh1201Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
011JM23300019Sluitring 6Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
012JM23300020Veerring 6Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
013JM23300248Met.Schr M6X16€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
014JM23300022Borgring E-5 Lh1200Fl€ 0,45
€ 0,45 € 0,54
 
015JM23300023Drukpen Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
016JM23300024Torsieveer Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
017JM23300025Borgplaat Lh1200Fl€ 1,48
€ 1,48 € 1,79
 
018941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
019JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
020JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
021JM23300029Afdekkap Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
022251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
023JM23300031Afdekkap Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
024JM23300032Trekontlaster Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
025JM23300033Met.Schroef M4X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
026JM23300034Pakking Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
027JM23300035Veer Tbv Laser Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
028JM23300036Steun Laser Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
029JM23300037Steun Laser A/U Lh1200Fl€ 1,68
€ 1,68 € 2,03
 
030JM23300038Inbusbout M4X6MM LS1018L€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
031JM23300039Inbusbout M5X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
032JM23300040Laser Diode Lh1200Fl€ 13,44
€ 13,44 € 16,26
 
033JM23300041Afdekkap Laser Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
035JM23300042Borgring E-6 Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
036210007-0Kogellager 608 A€ 5,76
€ 5,76 € 6,97
 
037JM23300044Tandwiel Lh1200Fl€ 20,03
€ 20,03 € 24,24
 
038JM23300045Inlegspie 6X16Mm Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
039JM23300046Zaagas Lh1200Fl€ 20,03
€ 20,03 € 24,24
 
040211306-3Kogellager 6204€ 10,59
€ 10,59 € 12,81
 
041JM23300048Lagersteun Lh1200Fl€ 8,28
€ 8,28 € 10,02
 
042JM23300049Lagerafdekking Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
043JM23300050Inbusbout M5X16Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
044JM23300051Binnenflens Lh1200Fl€ 8,66
€ 8,66 € 10,48
 
045JM23100144Verloopring LS0815FL€ 3,15
€ 3,15 € 3,81
 
047JM23300053Buitenflens Lh1200Fl€ 8,28
€ 8,28 € 10,02
 
048JM23300054Asbout M8X20Mm Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
049JM23300055Centreerplaat Lh1200Fl€ 1,19
€ 1,19 € 1,44
 
050JM23300056Montageplaat Lh1200Fl€ 5,11
€ 5,11 € 6,18
 
051JM23300057Met.Schroef M8X12Mm Lh1200Fl€ 0,99
€ 0,99 € 1,20
 
052JM23300058Borgbout Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
053JM23300059Centreerrevet Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
054JM23300060Torsieveer Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
055JM23300061Zaagkap Binnen Lh1200Fl€ 8,28
€ 8,28 € 10,02
 
056JM23300310Zaagkap Buiten Lh1200Fl€ 21,15
€ 21,15 € 25,59
 
057JM23300063Montageplaat Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
058JM23300064Met.Schroef M5X25Mm Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
059JM23300065Roller Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
060JM23300066Opvulring 5Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
061211228-7Kogellager 6202Llb A€ 7,28
€ 7,28 € 8,81
 
062JM23300068Drukveer Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
063JM23300069Asblokkering Plaat Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
064JM23300001Anker 230V Lh1200Fl€ 89,52
€ 89,52 € 108,32
 
065JM23300070Keerring Lh1200Fl€ 0,81
€ 0,81 € 0,98
 
066211138-8Kogellager 6001Llu€ 4,49
€ 4,49 € 5,43
 
067JM23300072Dempingsrubber Lh1200Fl€ 0,81
€ 0,81 € 0,98
 
068JM23300073Tussenplaat Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
069JM23300074Tapschroef 4.8X75Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
070JM23300003Veld 230V Lh1200Fl€ 83,65
€ 83,65 € 101,22
 
071JM23300075Kabeltule Lh1200Fl€ 0,99
€ 0,99 € 1,20
 
072JM23300076Afdekkap Lf1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
073JM23300077Tapschroef 4.2X12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
074JM23300078Kroonsteen Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
075JM23300079Trekontlaster Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
076JM23300320Motorhuis Lh1200Fl€ 42,63
€ 42,63 € 51,58
 
077JM23300081Stelschroef M5X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
078JM23300082Koolborsteldop Lh1200Fl€ 0,81
€ 0,81 € 0,98
 
079181044-0Koolborstel Set Cb-153 P€ 3,99
€ 3,99 € 4,83
 
080JM23300084Koolborstelhouder Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
081JM23300085Aanloopbegrenzer Lh1200Fl€ 19,12
€ 19,12 € 23,14
 
082JM23300086Met.Schroef M6X55Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
083JM23300087Waaierdeksel Lh1200Fl€ 15,20
€ 15,20 € 18,39
 
084JM23300088Tapschroef 4.2X16Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
085JM23300089Spons Alh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
086JM23300090Omvormer Lh1200Fl€ 15,20
€ 15,20 € 18,39
 
087JM23300091Afdekkap Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
088JM23300092Tapschroef 4.2X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
090JM23300094Beschermhuls Lh1200Fl€ 3,15
€ 3,15 € 3,81
 
091JM23300095Handgreepdeksel Lh1200Fl€ 17,22
€ 17,22 € 20,84
 
092JM23300096Schakelaar Lh1200Fl€ 25,36
€ 25,36 € 30,69
 
093JM23300097Condensator Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
094JM23300098Spons B Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
095JM23300099Handgreep Lh1200Fl€ 25,35
€ 25,35 € 30,67
 
096JM23300100Blokkeerpen Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
097JM23300101Torsieveer Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
098JM23300102Torsieveer Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
099JM23300103Blokkeerhandel B Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
100JM23300330Blokkeerplaat Lh1200Fl€ 13,44
€ 13,44 € 16,26
 
101JM23300105Klinknagel Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
102JM23300106Verbindingsschroef Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
103JM23300107Pin Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
104JM23300108Geleidebus Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
105JM23300109Pin Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
106JM23300110Schakelaar Hy39-2 Lh1200Fl€ 8,28
€ 8,28 € 10,02
 
107JM23300111Schakelaarkap Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
108JM23300112Drukknop Lh1200Fl€ 1,68
€ 1,68 € 2,03
 
109JM23300113Ring Vilt Hy1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
110JM23300114Sluitring Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
111JM23300115Drukveer Lh1200Fl€ 0,42
€ 0,42 € 0,51
 
112JM23300116Schakelknop Uit Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
113JM23300117Schakelknop Aan Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
114JM23300118Deblokkeerhandel Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
115JM23300119Kap Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
116JM23300120Tafelborgbout Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
117JM23300121Tafelblokkeerhandel Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
118JM23300245Blokkeerplaat Lh1201Fl€ 8,28
€ 8,28 € 10,02
 
119JM23300123Borgmoer M5 Lh1200Fl€ 0,56
€ 0,56 € 0,68
 
120JM23300124Met.Schroef M5X14Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
121JM23300125Tapschroef 3.5X14Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
122JM23300126Tafelblad Lh1200Fl€ 70,05
€ 70,05 € 84,76
 
123JM23300236Stelpijp Lh1201Fl€ 21,22
€ 21,22 € 25,68
 
124JM23300128Drukrevet Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
125JM23300129Borgveer Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
126JM23300130Tafelborgbout Lh1200Fl€ 3,15
€ 3,15 € 3,81
 
127JM23300131Schaalverdeling Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
128JM23300132Tafelsteun Lh1200Fl€ 3,15
€ 3,15 € 3,81
 
129JM23300133Sluitring 4 Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
130JM23300134Kabelklem Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
131JM23300135Verbindingsdoos Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
132JM23300136Deksel Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
133JM23300137Met.Schroef M4X14Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
134JM23300138Lampunit Deksel Lh1200Fl€ 1,48
€ 1,48 € 1,79
 
135JM23300139Lampunit Lh1200Fl€ 23,18
€ 23,18 € 28,05
 
136JM23300140Tapschroef 3,5X9Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
137JM23300141Stofgeleider Lh1200Fl€ 20,03
€ 20,03 € 24,24
 
138JM23300142Drukveer Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
139JM23300143Met.Schr. M6X16Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
140JM23300144Schroef Tbv Kopp Plt Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
141JM23300340Verbindingsplaat Lh1200Fl€ 21,15
€ 21,15 € 25,59
 
142JM23300146Opvulbus Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
143JM23300147Geleidingspin Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
144JM23300148Opvulring Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
145JM23300149Sluitring 6Mm Lh1200Fl Dun€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
146JM23300150Sluitring 6Mm Lh1200Fl€ 2,87
€ 2,87 € 3,47
 
147JM23300151Kogellager 619-6-2Z€ 4,71
€ 4,71 € 5,70
 
148JM23300152Paspin Lh1200Fl€ 0,81
€ 0,81 € 0,98
 
149JM23300153Drukveer Lh1200Fl€ 19,14
€ 19,14 € 23,16
 
150JM23300154Afdekkap Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
151JM23300155Met.Schr. M6X12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
152JM23300156Veersteun Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
153JM23300157Veersteunsupport Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
154JM23300158Knop Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
155JM23300159Draagarm Lh1200Fl€ 59,73
€ 59,73 € 72,27
 
156213054-0O-Ring 9€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
157JM23300161Blokkeerpen Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
158JM23300162Hendel Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
159JM23300163Borgmoer M12 Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
160JM23300164Revet 12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
161JM23300165Borgbout Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
162JM23300166Borgas Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
163JM23300167Moer M8 Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
164JM23300168Dempingsring Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
165JM23300169Inbusbout M8X50Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
166JM23300170Met.Schr. M8X8Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
167JM23300171Veerring 5Mm Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
168JM23300172Montageplaat Lh1200Fl€ 15,20
€ 15,20 € 18,39
 
169JM23300173Afschermplaat Lh1200Fl€ 21,15
€ 21,15 € 25,59
 
170JM23300174Veerschroef Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
171JM23300175Schaalverdeling Lh1200F€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
172JM23300176Stelschroef Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
173JM23300178Drukveer Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
174JM23300177Stelmoer Diepte Lh1200Fl€ 1,21
€ 1,21 € 1,46
 
175JM23300179Borgpen Lh1200Fl€ 4,49
€ 4,49 € 5,43
 
176JM23300180Sleutelklem Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
177JM23300181Tafelverlenging Lh1200Fl€ 10,59
€ 10,59 € 12,81
 
178JM23300182Markeerpunt Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
179JM23300183Stofgeleider Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
180JM23300184Pin 4X30Mm Lh1200F€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
181JM23300185Wrijvingsring Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
182JM23300186Stofafdichting Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
183JM23300187Vleugelknop Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
184JM23300188Bout M8X30Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
185JM23300189Carr.Ring 8Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
186JM23300240Aanslag Lh1200Fl A€ 17,16
€ 17,16 € 20,76
 
187JM23300191Inzaagplaat Re Lh1200Fl€ 3,99
€ 3,99 € 4,83
 
188JM23300192Inzaagplaat Li Lh1200Fl€ 3,99
€ 3,99 € 4,83
 
189JM23300193Borgmoer M8 Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
190JM23300194Markeerpunt Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
191JM23300195Draaitafl Lh1200Fl€ 83,65
€ 83,65 € 101,22
 
192JM23300196Inzetplaat Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
193JM23300197Vleugelknop Lh1200Fl€ 0,80
€ 0,80 € 0,97
 
194JM23300350Voettafel Lh1200Fl€ 107,13
€ 107,13 € 129,63
 
196JM23300199Schaalverdeling Lh1200Fl€ 2,73
€ 2,73 € 3,30
 
197JM23300200Drukplaat Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
198JM23300201Borgstang Lh1200Fl€ 1,19
€ 1,19 € 1,44
 
199JM23300202Borgveer Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
200JM23300203Drukplaat Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
201JM23300204Verstelknop Lh1200Fl€ 3,57
€ 3,57 € 4,32
 
202JM23300205Borgpin Lh1200Fl€ 1,40
€ 1,40 € 1,69
 
203JM23300206Moerbout M8X35Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
204JM23300207Voetdop Lh1200Fl€ 0,99
€ 0,99 € 1,20
 
205JM23300208Trekontlaster Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
206JM23300209Spons C Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
207JM23300210Spons D Lh1200Fl€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
208JM23300360Arm Comp Lh1200Fl€ 49,45
€ 49,45 € 59,83
 
209695123-3Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A€ 23,18
€ 23,18 € 28,05
 
210941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
211941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
212941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
213941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
214941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
215941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
216941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
217941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
218941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
219941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
220941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
221941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
222941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
223941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
224941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
225941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
226941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
227941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
228941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
229941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
230941052-1Sluitring M4€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
231251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
232251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
233251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
234251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
235251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
236251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
237251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
238251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
239251308-7Kruiskopschroef M4X10€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
240JM23300077Tapschroef 4.2X12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
241JM23300077Tapschroef 4.2X12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
242JM23300077Tapschroef 4.2X12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
243JM23300077Tapschroef 4.2X12Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
244JM23300088Tapschroef 4.2X16Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
245JM23300088Tapschroef 4.2X16Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
246JM23300133Sluitring 4 Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
247JM23300208Trekontlaster Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
248JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
249JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
250JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
251JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
252JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
253JM23300028Met.Schroef M4X12Mm Lh1200Fl€ 0,59
€ 0,59 € 0,71
 
254JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
255JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
256JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
257JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
258JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
259JM23300027Veerring 4Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
260JM23300124Met.Schroef M5X14Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
261JM23300124Met.Schroef M5X14Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
262JM23300124Met.Schroef M5X14Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
263JM23300010Veerring 8Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
264JM23300019Sluitring 6Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
265JM23300033Met.Schroef M4X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
266JM23300033Met.Schroef M4X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
267JM23300033Met.Schroef M4X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
268JM23300033Met.Schroef M4X8Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
273JM23300079Trekontlaster Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
274JM23300079Trekontlaster Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
275JM23300022Borgring E-5 Lh1200Fl€ 0,45
€ 0,45 € 0,54
 
276JM23300022Borgring E-5 Lh1200Fl€ 0,45
€ 0,45 € 0,54
 
277JM23300022Borgring E-5 Lh1200Fl€ 0,45
€ 0,45 € 0,54
 
278JM27080060Waarschuwingslabel Lh1201Fl€ 2,87
€ 2,87 € 3,47
 
279JM23300121Tafelblokkeerhandel Lh1200Fl€ 0,77
€ 0,77 € 0,93
 
280JM23300169Inbusbout M8X50Mm Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
281JM23300226Borgring Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
282JM23300227Drukknop L Lh1200Fl€ 0,95
€ 0,95 € 1,15
 
283JM23300246Hoogte Stelplaat Lh1201Fl€ 2,01
€ 2,01 € 2,43
 
284JM23300124Met.Schroef M5X14Mm Lh1200Fl€ 0,44
€ 0,44 € 0,53
 
285JM23300247Ring€ 1,00
€ 1,00 € 1,21
 
286JM23300241Tandwiel Hoogteinstel Lh1201€ 3,13
€ 3,13 € 3,79
 
287JM23300242Draaiknop Hoogteinst. Lh1201€ 2,01
€ 2,01 € 2,43
 
288JM23300243Fixeer Bout€ 1,00
€ 1,00 € 1,21